Pozývame na bezplatné online školenia v češtine k platforme EBSCOhost, v rámci ktorej sú dostupné aj ekonomické databázy Business Source Complete a EconLit with FullText.

Dátum Deň Čas Názov školenia
11.02.2021 štvrtok 10:00 – 11:00

Chcete zvýšiť kvalitu svojho výskumu? Predstavenie platformy EBSCOhost® a jej funkcií na vyhľadávanie relevantných výsledkov

(ako pracovať s platformou EBSCOhost, základné a pokročilé funkcie vyhľadávania, čo sú to limitéry, ako pracovať s plným textom, zdieľať články, citovať)

18.02.2021 štvrtok 10:00 – 11:00

Ako pracovať s EBSCO eBooks™ online a offline

(ako vyhľadať relevantné tituly, používanie oflline a online, predstavenie mobilnej aplikácie na prístup odkiaľkoľvek)

Bližšie informácie a linky na povinnú registráciu nájdete v pozvánke. Webináre sú vedené v programe Webex a sú dostupné aj z prostredia mimo Ekonomickej univerzity. Záznamy vybraných webinárov v češtine nájdete na českej stránke podpory (prvá položka WebEx videotutoriály a záznamy webinářů), prípadne môžete využiť základné videotutoriály v češtine.