Načítavam stránku...

Aktuality, oznamy

Z dôvodu problémov telefónnej ústredne sa v súčasnosti do knižnice nedovoláte. Na komunikáciu použite mailové kontakty uvedené pre jednotlivé pracoviská alebo pracovníkov knižnice. Predpokladaný termín vyriešenia situácie je 25.7.2019. Za pochopenie ďakujeme.

Sprievodca svetom vedeckého publikovania je takmer 300-stranová príručka nielen pre vedcov a knihovníkov z dielne CVTI SR. Publikácia je vydaná v režime otvoreného prístupu (open access) a dostupná každému záujemcovi v elektronickej podobe zadarmo.

Pozývame na školenie k finančnej platforme EIKON & Datastream, ktoré sa koná v utorok 28.05.2019 od 13:00 v Tímovke.

Slovenská národná knižnica pozýva na bezplatný online seminár o databázach a nástrojoch Gale, ktorý sa uskutoční v stredu 22. mája 2019 o 10:00. Webinár potrvá približne hodinu.

Pozývame na školenie k citačnej databáze Web of Science, ktoré sa koná v utorok 21.05.2019 od 10:00.

CVTI SR pozýva na online seminár v slovenčine na tému vedeckého publikovania a predátorských praktík pochybných vydavateľov. Webinár sa koná v utorok 14.05.2019 od 10:00 do 11:00 a záznam bude dostupný v archíve.

Tematické online školenia v češtine a slovenčine k databázam Web of Science (WoS) a súvisiacim nástrojom. Prvé školenie už v stredu 15. mája 2019.

Tematické online školenia v češtine a slovenčine k databázam Web of Science (WoS) a súvisiacim nástrojom. Prvé školenie už v utorok 9. apríla 2019.