Načítavam stránku...

Aktuality, oznamy

Tematické webináre v češtine k databázam Web of Science (WoS) a súvisiacim nástrojom:

Všetky čísla časopisu The Economist vydané v roku 2018 sú v databáze ProQuest Central dostupné s plnými textami článkov vo formáte PDF v rovnakej podobe ako tlačené verzie vrátane grafických prvkov. (Plné texty vo formáte HTML sú dostupné od roku 1992.)

Do 31.5.2018 potrvá skúšobný prístup do databázy EMIS University, ktorá obsahuje podrobné údaje a rozvíjajúcich sa trhoch. Jej súčasťou sú profily krajín, spoločností a priemyselných odvetví, makroekonomické údaje a prognózy vrátane relevantného spravodajstva.

Vydavateľstvo Oxford University Press bezplatne sprístupnilo do 30. 4. 2018 začínajúce encyklopédie Oxford Research Encyclopedias Business and Management a Economics and Finance. Dostupné sú aj ďalšie bezplatné e-zdroje:

Slávnostné stretnutie pri príležitosti 70. výročia vzniku Slovenskej ekonomickej knižnice sa bude konať vo štvrtok 19. apríla 2018 od 13.00 v knižničnej Tímovke na 2. poschodí v bloku D budovy Výučba 1.

Vo štvrtok 19.4.2018 bude knižnica pre používateľov zatvorená. Na knižnú diskusiu sú všetci vítaní.

Už od zimného semestra 2017/2018 môžete zadarmo študovať vybrané elektronické publikácie z univerzitného vydavateľstva Ekonóm.

Do 30.6.2018 potrvá bezplatný skúšobný prístup k databáze Oxford International Organizations, ktorá obsahuje právne akty a ostatné dokumenty týkajúce sa medzinárodných organizácií a zároveň ich analýzy a komentáre.

Milí používatelia, máme pre vás fantastickú novinku! Tímovka je priestor pre vaše skupinové aj individuálne štúdium alebo spoločné aktivity.