Načítavam stránku...

Aktuality, oznamy

Slávnostné stretnutie pri príležitosti 70. výročia vzniku Slovenskej ekonomickej knižnice sa bude konať vo štvrtok 19. apríla 2018 od 13.00 v knižničnej Tímovke na 2. poschodí v bloku D budovy Výučba 1.

Vo štvrtok 19.4.2018 bude knižnica pre používateľov zatvorená. Na knižnú diskusiu sú všetci vítaní.

Do 22.4.2018 potrvá skúšobný prístup k platforme IMF eLibrary, ktorá obsahuje knihy, periodiká, pracovné dokumenty a štúdie Medzinárodného menového fondu, ako aj štatistické údaje a nástroje so zameraním na makroekonómiu, globalizáciu, obchod, demografiu, rozvíjajúce sa trhy, problematiku znižovania chudoby a iné.

Vydavateľstvo Oxford University Press bezplatne sprístupnilo do 30. 4. 2018 začínajúce encyklopédie Oxford Research Encyclopedias Business and Management a Economics and Finance. Dostupné sú aj ďalšie bezplatné e-zdroje:

Už od zimného semestra 2017/2018 môžete zadarmo študovať 16 vybraných elektronických publikácií z univerzitného vydavateľstva Ekonóm.

Bezplatný skúšobný prístup k najobsiahlejšej štatistickej platforme STATISTA

Do 30.6.2018 potrvá bezplatný skúšobný prístup k databáze Oxford International Organizations, ktorá obsahuje právne akty a ostatné dokumenty týkajúce sa medzinárodných organizácií a zároveň ich analýzy a komentáre.

Tematické webináre spoločnosti Clarivate Analytics k databázam Web of Science a súvisiacim nástrojom:

Milí používatelia, máme pre vás fantastickú novinku! Tímovka je priestor pre vaše skupinové aj individuálne štúdium alebo spoločné aktivity.