Aktuality, oznamy

Milí používatelia, máme pre vás fantastickú novinku! Tímovka je priestor pre vaše skupinové aj individuálne štúdium alebo spoločné aktivity.

Bezplatný prístup k často citovaným článkom z vybraných ekonomických časopisov vydavateľstva Oxford University Press do 31.12.2017.

V pondelok 18. septembra 2017 sa začína zimný semester 2017/2018 a my opäť rozširujeme naše prevádzkové hodiny.

Tematické online školenia v češtine k databázam Web of Science (WoS) a súvisiacim nástrojom. Kalendár školení, registrácia a bližšie informácie sú uvedené v pozvánke.

Všeobecná študovňa bude v najbližších dvoch týždňoch (25.9.-6.10.2017) z prevádzkových dôvodov otvorená iba do 15:30 (namiesto do 18:00). Ďakujeme za pochopenie.

Pozývame (nielen) študentov prvých ročníkov na úvodné zoznámenie sa so Slovenskou ekonomickou knižnicou (SEK). Vstup je zdarma, stačí sa prihlásiť a v stanovený termín prísť do Požičovne na 2. poschodí.

Z prevádzkových dôvodov bude celá knižnica zatvorená posledný augustový týždeň, t. j. od pondelka 28. 8. do piatka 1. 9. 2017.

Knižnicu opäť otvoríme v pondelok 4. septembra v rozšírenom režime prípravy akademického roka.

Bezplatný prístup k najčítanejším článkom publikovaným v roku 2017 v časopisoch vydavateľstva Taylor & Francis z oblasti ekonómie, financií a podnikania do 30.9.2017.