Ako si uľahčiť prácu s organizáciou výskumu a vyhľadávaním informácií na platforme EBSCOhost alebo EBSCO Discovery Service™ (EDS)? Cez obe platformy sú dostupné aj ekonomické databázy Business Source Complete a EconLit with FullText. Na krátkom bezplatnom online školení v češtine sa dozviete, ako si založiť vlastný účet My EBSCOhost, ako používať osobnú zložku My EBSCOhost Folder, ako exportovať záznamy či ako ich zdieľať s ostatnými.

Záznam:

Kedy: štvrtok 4.11.2021, od 10:00 do 10:45

Lektorka: Mgr. Karolina Podloucká

Program:

• ako si vytvoriť osobnú zložku a ukladať do nej záznamy
  • ako pracovať s väčším množstvom záznamov (export bibliografických dát do citačných manažérov alebo ich tlač)
  • ako vytvoriť a zorganizovať vlastné podzložky
  • ako podzložky zdieľať s ostatnými používateľmi
  • ako si pomocou vlastného konta vytvoriť / upraviť / zrušiť alerty na vyhľadávánie a publikácie

Registrácia: https://ebsco-czech.zoom.us/webinar/register/WN_xP_mAsvWSQSyGYJ70j6MyQ

Webinár bude vedený v programe Zoom a bude dostupný aj z prostredia mimo Ekonomickej univerzity.