Pozývame na bezplatné online školenia v češtine k finančnej platforme Eikon v rámci Refinitiv Academy. Všetky webináre sú vhodné pre začiatočníkov, ak nie je uvedené inak.

Upozornenie: Ak registračný link nefunguje, mali by ste ho nájsť v globálnom kalendári. Na mape kliknite na región EMEA. Zobrazí sa zoznam webinárov, v ktorom môžete filtrovať podľa produktu, trhu, jazyka, úrovne a dátumu.

Porad. č. Dátum Deň Čas Názov školenia
1 03.05.2022 utorok 11:00 – 12:00 Eikon Excel základy
sťahovanie real-time a historických dát, menu Refinitiv Eikon, asistent vytvárania vzorcov Build Formula, linkovanie a pod.
2 18.05.2022 streda 10:30 – 12:00 Eikon základy
nastavenie aplikácie, Eikon toolbar, vytváranie workspaceov a ich ukladanie, stránka Home, vyhľadávanie dát, vybrané aplikácie, Eikon mobilita, Alerty a pod.
3 25.05.2022 streda 10:45 – 12:00 Eikon Excel základy

Bližšie informácie a linky na povinnú registráciu nájdete po kliknutí na názov webinára. Webináre sú vedené v programe Webex a sú dostupné aj z prostredia mimo Ekonomickej univerzity. Záznamy webinárov sa nerobia, ale je možné dohodnúť webinár namieru, prípadne využiť tréningové videotutoriály.

• Viac informácií o platforme Eikon na EUBA
  • Globálny kalendár webinárov Refinitiv Academy v angličtine a ďalších jazykoch. (Na mape kliknite na región EMEA. Zobrazí sa zoznam webinárov, v ktorom môžete filtrovať podľa produktu, trhu, jazyka, úrovne a dátumu.)