Digitálny novinový stánok PressReader je tu pre všetkých na EU v Bratislave, aj pre návštevníkov. Čítajte Hospodárske noviny, Denník N, Pravdu a ďalších 3 000 novín a 4 000 časopisov.

• 150 krajín, 65 jazykov, 365-dňový archív
  • Zameranie na správy, biznis, technológie, šport, módu, umenie a ďalších 23 oblastí.
  • Vydania verne zodpovedajú papierovým verziám a sú dostupné okamžite v deň publikovania.
  • Príklady využitia: spravodajstvo, výučba, zlepšovanie cudzích jazykov, hobby čítanie

• Čítajte vo webovom prehliadači pressreader.com alebo v aplikácii PressReader (iOS, Android, Windows, Mac OS, Amazon Fire OS, BlackBerry OS).
  • Apka umožní stiahnutie titulov do zariadenia a ich čítanie aj bez internetového pripojenia. Počet stiahnutých titulov je neobmedzený a doba uchovávania je navždy.
  • Moderné funkcie umožňujú automatický preklad textu, vypočutie audio verzie, uloženie článku na neskôr či zdieľanie trvalého odkazu na článok.
  • PressReader funguje aj bez registrácie, ale s vlastným účtom máte funkcie navyše.

• Deník N, MF Dnes, Lidové noviny
  • Forbes, The Guardian, Newsweek, The Observer, The Washington Post, USA Today, The Independent, The Boston Globe, Variety, BBC History Magazine, PCWorld
  • Bild, Der Tagesspiegel, Der Standard, Süddeutsche Zeitung, Die Welt, Deutsch Perfekt
  • El País, ¡HOLA!, El Economista, El Mundo