Spoločnosť Clarivate pozýva na bezplatný webinár o novinkách na platforme Web of Science týkajúcich sa umelej inteligencie (AI). Platforma je dostupná na EU v Bratislave a webinár je určený všetkým jej používateľom. Lektorka predstaví nedávne i budúce rozšírenia platformy, významné vylepšenia vyhľadávania a pripravovaného výskumného asistenta s generatívnou AI (Web of Science Research Assistant).

Umelá inteligencia mení akademický výskum, vyučovanie aj učenie sa. Snahou Clarivate je implementovať AI tak, aby pomáhala výskumníkom na všetkých úrovniach orientovať sa v zložitých výskumných úlohách a získať čo najviac z citačnej databázy Web of Science Core Collection.

Záznam: Clarivate Webex (48 min.) + prezentácia

Kedy: streda 22. 05. 2024 od 09:00 do 10:00

Lektorka: Enikő Tóth Szász, Clarivate

Povinná registrácia: https://clarivatesupport.webex.com/weblink/register/rfe54d334d13e4576ccaf7a46a7ae98f9

Webinár bude vedený v slovenskom jazyku na platforme Webex a bude dostupný aj z prostredia mimo Ekonomickej univerzity.