Profily výskumníkov Web of Science pomáhajú jednotlivcom prezentovať 360-stupňový pohľad na ich odbornosť vrátane ich publikácií, odborných recenzií, citačných metrík a práce na vydávaní časopisov v jednom ľahko udržiavateľnom profile. Webinár je určený najmä výskumníkom, knihovníkom, grantovým a vedúcim pracovníkom, tiež vydavateľským pracoviskám.

Webinár sa bude venovať témam:

• Autori, autorské identifikátory a profily výskumných pracovníkov vo Web of Science
  • Ako sa vytvárajú a overujú profily výskumníkov
  • Ako vytvoriť a/alebo overiť profil výskumníka a aktualizovať informácie

Kedy: utorok 24. 09. 2024 od 13:00 do 14:00

Lektorka: Enikő Tóth Szász, Clarivate

Povinná registrácia: https://clarivatesupport.webex.com/weblink/register/r587e363c31ea467429064e0967194988

Ak sa na webinári nemôžete zúčastniť v plánovanom čase, môžete sa zaregistrovať a lektorka vám dodatočne pošle záznam a prezentáciu.

Webinár bude vedený v slovenskom jazyku na platforme Webex a bude dostupný aj z prostredia mimo Ekonomickej univerzity.