Pozývame na Deň Európy 2024 do Košíc, kde je pripravený rozmanitý program plný aktivít pre malých aj veľkých.

Čakajú na vás diskusie, prezentácie, súťaže, talk show a DJ. Môžete navštíviť európsku dedinku, kde sa prostredníctvom prezentácií dozviete zaujímavé informácie o aktivitách Európskeho parlamentu a ďalších organizácií. Okrem toho sa budete môcť zapojiť do súťaží a kvízov o rôzne ceny. S odborníkmi prebehne diskusia o umelej inteligencii, priblížia sa európske voľby, môžete sa zabaviť pri dobrom európskom filme a večer spríjemní gitarový koncert. V rámci osláv Dňa Európy v Košiciach tento rok Európska komisia pripravila aj európsky kontajner plný aktivít EdUtajner, ponúkajúci hry a aktivity, ktoré interaktívnym a zábavným spôsobom priblížia Európu. Podujatie sa koná v utorok 7. mája 2024 v košickom Kine Úsmev.

Súvisiace odkazy